Wakacje w Sobieszewie dobiegły końca!

Czas na troszkę wspomnień i zdjęć!

 

Zarówno na jednym i drugim turnusie nie opuszczały nas dobre humory i uśmiech każdego dnia. Już od samego rana wszyscy dzielnie ćwiczyli i czekali na kolejną aktywność fizyczną, która była w planach. A aktywności w ciągu dnia było sporo, ponieważ raz dziennie była gimnastyka, na którą wspólnie chodziliśmy na plażę, a kiedy trzeba było zostać na miejscu, to gimnastykowaliśmy się na sali. Codziennie odbywały się także marsze Nordic Walking. Urozmaicaliśmy sobie spacery wybierając albo okoliczne sosnowe lasy albo plażę. Wieczorami także nie było okazji do nudy, ponieważ odbywały się wieczorki taneczne, czyli coś w stylu zumby gold, wymiennie z zajęciami oddechowo-relaksacyjnymi. A po wieczornych zajęciach w mniejszych i większych grupkach chodziliśmy na zachody słońca.

 

Była także jednodniowa wycieczka do Gdańska (dla chętnych). Spędziliśmy miło czas delektując się pyszną kawą z lodami i podziwiając piękną architekturę zabytkowej starówki.
Pogoda także była wymarzona, na szczęście nie pokrzyżowała nam sportowych planów.

Co tu dużo pisać…! Było bosko! Kto nie był, niech żałuje i niech już się szykuje na kolejny rok! Bo następna edycja już w planach!

 

Poniżej znajdziecie więcej zdjęć z wyjazdu!

 

P.s. Edycja zimowa też jest planowana! Ja już się nie mogę doczekać! A Wy?

 

Buźka!