Witajcie!

 

Czas świąteczny zapasem, programy z gimnastyką dobiegają końca i tak jak już wcześniej zapowiadałam, w grudniu nastąpi trochę zmian w grafiku.

* Po pierwsze zajęcia, organizowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową „Bródno”, czyli Klub Junona, Lira i Jowisz, zajęcia trwają do 19 grudnia (włącznie).

* Bez zmian zostają także zajęcia w ramach programu „Senior Starszy Sprawniejszy” w placówce Solec AKTYWNA WARSZAWA, które trwają do 20 grudnia.

* Przypominam także, że zajęcia Power Walking w Arthouse Kołowa, w grudniu odbywają się w ŚRODY, czyli 7, 14, i 21 grudnia o godzinie 17.30.

ZMIANY!

* W związku z zakończeniem zajęć w Teatrze Komedia, które były organizowane przez Urząd Dzielnicy Żoliborz, będziemy mogli się spotykać na dodatkowej gimnastyce we WTORKI o godzinie 9.40. Zajęcia będą odbywać się 13 i 21 grudnia wlaśnie o godzinie 9.40. Zajęcia płatne.

* Skończyła się także gimnastyka na Targówku, która była organizowana przez Urząd Dzielnicy Targówek w DK Świt oraz w Polonezie. Ale  jeszcze w tym roku jest szansa, aby poćwiczyć. Proponuję zajęcia 14 i 21 grudnia we ŚRODY o godzinie 10.00 w placówce Polonez. Zajęcia płatne.

Na zajęcia płatne można przyjść w każdym momencie! 🙂 

 

PO NOWYM ROKU!

Wszystkie informacje dotyczące zajęć po Nowym Roku, umieszczę po świętach, jeszcze przed Sylwestrem!

 

ŚWIĘTA JUŻ TUŻ TUŻ…

Ostatnie zajęcia w placówkach na Targówku i na Żoliborzu w tym semestrze były wyjątkowe pod każdym względem. Były życzenia, uściski i świąteczna muzyczka! Ogromne podziękowania dla żoliborskich grup za piękne prezenty! 🙂
A kończąc cykl gimnastyki, uwieczniliśmy je zdjęciami! Oczywiście w świątecznym klimacie! Sami zobaczcie jak fajnie wyszliśmy!