Czas naszego długo wyczekiwanego zimowiska w Wiśle, niestety już dobiegł końca.

To były bardzo intensywne 7 dni. Każdego dnia było pełno aktywności na sali i na dworze. Prozdrowotna gimnastyka, zajęcia taneczne z elementami salsy i zumby gold, marsze z kijami wśród pięknych okoliczności przyrody, a do tego wszystkiego profesjonalne zabiegi dla ciała oraz strefa SPA oferowane przez ośrodek – Apartamenty nad Wisłą. Oprócz zajęć, które były stałymi punktami dnia, korzystaliśmy z wielu atrakcji! Zaczęliśmy od wypadu do Hotelu Gołębiewskiego, aby popluskać się w kompleksie basenów Tropicana. Grupą wybraliśmy się także do nowo otwartej Browarni w Wiśle, na pyszne piwko, które jest warzone tam na miejscu. Spędziliśmy tam bardzo miłe chwile. W związku z tym, że pogoda pomagała nam w naszych planach, udało nam się także wybrać na kulig. Całą grupą pojechaliśmy do Doliny Białej Wisełki, jednej z najbardziej malowniczych dolin w Beskidzie Śląskim i najpiękniejszej doliny w Wiśle. Gazda przywitał nas grzańcem i pełni entuzjazmu ruszyliśmy w trasę po Baraniogórskim Rezerwacie Przyrody. Koniec kuligu zwieńczyliśmy ogniskiem, z suto zastawionym stołem! Czekały na nas kiełbaski, kaszanki, oscypki, lokalna ziemniaczana zapiekanka, a do tego pyszne grzane winko. Ostatniego dnia naszego pobytu w Wiśle, postanowiliśmy wynająć ciuchcię, aby zwiedzić miasto i okolicę i tak oto dotarliśmy pod skocznię narciarską „Malinka” im. Adama Małysza, a także pod dom skoczka. Zobaczyliśmy wodospady i miejscowy kościółek przejeżdżając przez wiślańskie uliczki.

Wyjazd wszystkim się bardzo podobał! Ja także jestem zachwycona miejscem, czasem jaki mogłam tam spędzić, ale przede wszystkim ludźmi! Grupa była bardzo uśmiechnięta, gotowa do codziennych aktywności i przekazała mi moc pozytywnych emocji i miłych słów!

Dziękuję WSZYSTKIM i KAŻDEMU z osobna, że był ze mną na zimowisku i że mogliśmy wspólnie spędzić super czas!

Przygotowałam dla Was fotorelację z naszego wyjazdu! Jesteście ciekawi jak było? Byłeś/aś ze mną i chcesz wrócić wspomnieniami? 

Kliknij tutaj aby, zobaczyć zdjęcia. 

Jest także krótki filmik z tego co się działo na naszym zimowisku! Chcesz zobaczyć? 

Kliknij tutaj, aby poczuć tę atmosferę!

Jestem w pełni zmotywowana, aby podjąć wyzwanie, aby stworzyć kolejny super turnus, tym razem nad morzem!
W czerwcu!

Jesteście gotowi? Jedziecie z nami? Niebawem więcej szczegółów! Obserwujcie stronę! 

Wasza Dagmara