Moi Drodzy,

przed nami Święta i Nowy Rok, a do tego wszystkiego dołączają jeszcze ferie. W związku z tym zajęć zorganizowanych dla Seniorów póki co nie prowadzę. Mam nadzieję, że sytuacja epidemiczna w kraju pozwoli nam na wznowienie naszych zajęć zaraz po feriach czyli 18.01.2021 r.

Zajęcia zorganizowane w CRS Bielany oraz w New Age Fitness Białołęka zostały zawieszone w związku z rozporządzeniem rządu o zamknięciu wszystkich klubów fitness, siłowni, pływalni, czy lodowisk. Liczę, że po 18 stycznia wszystko wróci do normalności.

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, chęci pomocy w utrzymaniu dobrej formy, lepszego samopoczucia i zadbania o Wasze zdrowie psychofizyczne zapraszam Was na zajęcia indywidualne pod moim czujnym okiem. Możemy umówić się u Was w domu, bądź połączyć online i wspólnie poćwiczyć.

Jeśli jesteście zainteresowani, napiszcie do mnie maila: szczerek.dagmara@gmail.com lub SMS: 692 823 536 i umówimy się w dogodnym dla Was terminie.  A jeśli nie chcecie ćwiczyć sami, zapytajcie koleżanki/sąsiadki czy nie chce do nas dołączyć :).

Życzę sobie i Wam, żebyśmy wrócili do normalności jak najszybciej!

Trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie!

P.S moja Fibi też Was pozdrawia! 🙂

Buziaki!