Witaj 2021!

Nowy Rok! Nowe nadzieje! Nowe postanowienia! Nowe możliwości! Nowe cele! Nowe marzenia!

I właśnie tego Wam Kochani wszystkim życzę!

 

Niech ten Rok przyniesie Wam dużo szczęścia, miłości, radości i zdrowia! Niech Wasze plany które często musiały zostać przełożone/odwołane ze względu na pandemię w tym Roku niech dojdą do skutku!
Spełniajcie marzenia, realizujcie się, dbajcie o siebie!

Dla mnie 2020 był rokiem bardzo wymagającym.
Moje niektóre plany i wyjazdy nie wypaliły… na całe szczęście w ostatnim momencie udało mi się wyjechać z mężem w podróż poślubną.
I szczerze wątpię, że dalibyśmy radę zrobić ten wyjazd w ten sam sposób
w najbliżej przyszłości…
A oprócz tego wszystkiego i w sumie przede wszystkim musiałam się odnaleźć dla mnie w sytuacjach mało komfortowych…
Nigdy w życiu nie przypuszczałam, że będę w stanie poprowadzić zajęcia online. Gdy zawieszono mi wszystkie zajęcia na sali, załamałam się.
Brak zajęć = brak środków do życia. Trzeba było wyjść ze swojej strefy komfortu i spróbować swoich sił ćwicząc przez Internet. Wydawało mi się to nie nierealne! Jak to? Ja? Mam fikać przed komputerem? Nikogo nie widząc? Nie na sali? Tylko w domu na kilku metrach kwadratowych? Nieee!
Nie dam rady! A jednak! Udało się! I myślę, że nawet całkiem fajnie to wyszło! Ba! Cały czas pracuje w tej formule i nawet już się trochę w tym odnalazłam.
Pandemia i ten cały rok był to dla mnie czasem na samorealizację. Już dawno myślałam, żeby założyć stronę internetową, fanpage na Facebooku, czy nakręcić filmiki instruktażowe z ćwiczeniami dla Was, ale nigdy nie miałam na czasu, bo zawsze było coś „ważniejszego”! I w końcu stało się! Najpierw odważyłam się i wzięłam w super akcji ESPAR 50+”Łapię dzień” nagrywając filmiki z ćwiczeniami dla wszystkich chcących być aktywnym pomimo pandemii. A następnie dzięki wielkiej pomocy mojego męża udało nam się stworzyć taką platformę, tak żebyście moi Drodzy w tym trudnym czasie nie zostali pozostawieni sami sobie, tylko żebyśmy mogli mieć ze sobą jakiś kontakt! I jestem bardzo szczęśliwa i dumna! Bo już całkiem spore grono obserwuje mój profil! Za co bardzo Wam dziękuję Kochani! Nakręcacie mnie do działania!
A jak już mówimy o nakręcaniu i działaniu! To tak! Mam w planach na 2021 rok super projekt! Dla Was! Dla zdrowia! Dla przyjemności! Pracuje już na tym, więc mam nadzieję, że niedługo przekaże więcej szczegółów! Trzymajcie kciuki i obserwujcie mój profil!

Reasumując, rok 2020 był bardzo trudny pod każdym względem, ale to właśnie dzięki niemu spróbowałam swoich sił robiąc coś nowego! Nieznanego! Ale bardzo pożytecznego! Dlatego w rok 2021 wchodzę bogatsza o nowe doświadczenia i wierzę, że to będzie mój… NASZ ROK! Czego sobie i Wam życzę! Bez Was nie byłoby mnie! A dzięki Wam robię to co kocham!

 

Szczęśliwego Nowego Roku moi Drodzy!