„– Kubusiu, jak się pisze MIŁOŚĆ?
– Prosiaczku, MIŁOŚĆ się nie pisze, MIŁOŚĆ się czuje”

 

Dziś Walentynki ( jak kto woli walimy-drinki, walimy-tynki, a po pieskowemu wąchamy-tyłki)
Dzień wyznawania MIŁOŚCI swojemu partnerowi/partnerce…Kwiaty, uściski, miłe słowa!
Dzień w którym każdy zatrzymuje się choć na chwilę, aby poświęcić swoją uwagę i czas drugiej osobie!
To także dzień w którym powinniśmy pomyśleć o sobie! Spojrzeć w lustro i powiedzieć na głos, z głębi serca „Kocham Cię!”

*Bo kochać to nie znaczy tylko kochać drugą osobę, kochać należy także siebie! Nie warto się krytykować, ocenianiać wszystkiego co zrobiliśmy, nie analizować sytuacji, które nam się przydarzyły albo miały się zdarzyć, nie obwiniać się za rzeczy, na które nie mamy wpływu! Szkoda naszego zdrowia i naszej miłości do siebie!

*Walentynki powinniśmy celebrować każdego dnia! W pędzie życia, zapominamy o osobach, które są dla nas ważne! O osobach, które kochamy i nie wyobrażamy sobie życia bez nich!

*Doceniajmy każdą chwilę! Mówmy sobie nawzajem: kocham cię, lubię cię, jesteś dla mnie ważny! Te piękne słowa mają ogromną moc i potrafią uskrzydlić nie jedną osobę! Ale pamiętajmy żeby siebie też kochać!

Dlatego wszystkim Wam życzę, MIŁOŚCI! Żebyście byli kochani i mieli kogoś, kogo możecie obdarzyć tym uczuciem! Bo miłość to potęga! To uczucie, które potrafi zwyciężyć wszystkie przeciwności losu!

P.s. Obok moja największa MIŁOŚĆ! Miłość mojego życia! Dziękuję Ci za Twoją dobroć
i wsparcie! Kocham Cię! I moja psia miłość, która jest z nami już 11 miesięcy!

I Was też kocham!

Duuuuużo miłości dla Was!