Ostatnio było mnie tutaj mniej, bo nie ukrywam że sporo się działo!

Wasz odzew dotyczący wyjazdu do Sarbinowa przeszedł moje najśmielsze wyobrażenia! Było tyle chętnych, że pomimo zwiększenia miejsc to i tak jest lista rezerwowa (która sukcesywnie się zwiększa – ale pamiętajcie, że zawsze jest szansa na wyjazd, bo różne sytuacje losowe sytuacje wypadają i ludzie rezygnują)! Wow! Dziękuję Wam za zaufanie! 
W związku z tym było sporo spraw organizacyjnych z ośrodkiem do ogarnięcia ale też spraw związanych z wycieczkami na miejscu. Początek roku to też szukanie i rezerwowanie miejsc na kolejne wyjazdy zarówno zimowy jak i letni! To niestety też zajmuje mi sporo czasu, ale to dlatego że zawsze staram się znaleźć taki ośrodek, aby spełniał nasze wszystkie oczekiwania! 🙂
No i mam już wybrane ośrodki na kolejną zimowisko i wakacje jesteście ciekawi gdzie tym razem zawitamy?

A co z rzeczy teraźniejszych…? Wszystkie zajęcia ruszyły już pełną parą! Sale wypełnione są po brzegi no i nie ukrywam bardzo się z tego cieszę!
Przypominam także, że zajęcia na dworzu tzn. Sąsiedzkie Koło Sportowe – POWER WALKING przy ArthouseKołowa odbywają się w każdy wtorek o godz. 18.00! Mamy bardzo fajną grupę!
I równie fajne grupy są na naszych spacerach na Bródnie! W każdy poniedziałek o godzinie 12.00 oraz we czwartek o godzinie 13.30 odbywają się marsze Nordic Walking w Park Bródnowski. Pogoda robi się coraz ładniejsza więc warto wybrać się z nami na spacer i nacieszyć oczy budząca się do życia roślinnością na wiosnę. Cudownie obserwować te zmiany!

A że weekend zapasem to życzę Wam życzę Wam miłego odpoczynku – może odpoczynek aktywnie?