Kochani!

Styczeń już na nami! Szybko minie luty no i zaraz wiosna! Niesamowite jak ten czas ucieka! A jak tam Wasze postanowienia noworoczne? Realizujecie je? Czy czekacie na wiosnę? Kiedy wszystko budzi się do życia, dzień jest dłuższy, ptaki śpiewają, a Wam chce się tańczyć z radości? Ja już czekam z niecierpliwością na ten moment, choć nie ukrywam, że u mnie aż huczy w głowie od pomysłów i projektów, które chciałabym zrealizować w tym roku i zrobię wszystko, aby tak się stało!

A jak już mowa o postanowieniach to mam nadzieję, że nie zapominacie o aktywności fizycznej?

Co prawda „okoliczności przyrody”, nie sprzyjają, nie wiadomo do końca kiedy otworzą się z powrotem ośrodki sportowe, ale zawsze możemy poćwiczyć w domu! Nie jest to co prawda to samo jak kiedy wszyscy wspólnie spotykamy się na sali, ale pamiętajcie, że nasze ciało szybko się rozleniwia i przy zbyt długiej przerwie od ćwiczeń, organizmowi będzie ciężko wrócić do formy. 

Wiem, co mówię! Sama zrobiłam sobie 2 tygodniową przerwę świąteczną i kiedy zrobiłam pierwszy trening w styczniu, myślałam, że ducha wyzionę, a następnego dnia ledwo wstałam z łóżka… Codziennie, nawet 30 minut aktywności fizycznej pomoże Wam zachować super kondycję. Tę metodę zastosowałam z początkiem roku i czuję się fantastycznie! Polecam spróbować!

Rok 2020 jeśli chodzi o projekty i samorealizację jak już Wam pisałam w poprzednim wpisie był dla mnie bardzo szalony! Pewne rzeczy robiłam po raz pierwszy w życiu, po raz pierwszy brałam udział w różnych konferencjach i spotkaniach online i jakiś czas temu wzięłam udział w bardzo fajnym projekcie, którego efekty właśnie teraz chcę Wam pokazać!

 

W wakacje zostałam zaproszona do współpracy z marką SAYOGA, która wprowadziła na rynek profesjonalne akcesoria dla joginów i nie tylko.

Marka jest polska, dba o każdy szczegół oraz o to, aby wszystko było przyjazne, bezpieczne dla środowiska i nas samych. Produkty powstały z materiałów wysokiej jakości i w oparciu o najnowsze technologie. W ofercie pojawiły się trzy modele mat.

* Sayoga Performance Mat jest uniwersalna, dla początkujących i zaawansowanych joginów. Stworzona z poliuretanu i naturalnego kauczuku.

Sayoga Cork Mat jest idealna do uprawiania intensywnych praktyk jogi.  Wykonana z korka – prosto z Portugalii i naturalnego kauczuku.

Sayoga Comfort Mat to świetna mata dla początkujących – antypośligowa, zapewniająca ekstra amortyzację (ma aż 6mm grubości), a przy tym bardzo lekka (waży około 1 kilograma).

 

Maty są w różnych kolorach, antypoślizgowe. Ich cechą charakterystyczną jest oryginalny wzór, który nie tylko pięknie się prezentuje na macie, ale także pomaga w poprawnym wykonywaniu pozycji. Do każdej maty dołączany jest funkcjonalny pasek, który ułatwia transport maty.

Zostawiam Wam linka do strony, abyście mogli sobie więcej poczytać o marce Sayoga.

Mam też dla Was specjalną promocję!

Rabat na produkty Sayoga!

 

Kliknij tutaj, a rabat na produkty Sayoga naliczy się sam!
Sprawdź sam/a!

Poniżej znajdziecie filmy promujące markę.

Zapraszam i polecam!