Zimowisko ze Szczeroaktywną w Krynicy Górskiej stało się historią!

Na miejscu spędziliśmy na prawdę piękny czas. Śniegu co prawda nie było, ale zupełnie się tym nie zmartwiliśmy, bo mieliśmy idealne warunki pogodowe na różne aktywności. Grupa uczestników jak zawsze była zgrana, uśmiechnięta i co najważniejsze – gotowa do działania! Przez ten tydzień działo się tyle, że aż ciężko wszystko spamiętać, bo atrakcji było co nie miara. Wspólne marsze z kijami po krynickim deptaku zakończone degustacją wód mineralnych w pięknej Pijalni. Spacer po Parku Słotwińskim, w którym inhalowaliśmy się w tężni solankowej. Ciekawostką jest fakt, że spływająca po gałązkach tarniny sól pochodzi z kopalni soli w Bochni, w której także byliśmy podczas wyjazdu. W Kopali zjechaliśmy 200 m pod ziemię, po to aby zobaczyć, jedyną w Polsce Kaplicę (Św. Kingi) przez którą przejeżdża kolejka, pokazano nam w jaki sposób wydobywano sól, a także jak wygląda ogromna sala do wspólnego nocowania na drewnianych pryczach z materacami z gryki. Byliśmy także na Górze Parkowej i w Parku Świateł, a całość zwieńczyliśmy pysznym grzanym winem! A skoro mowa o napojach wyskokowych, to odwiedziliśmy, w celu integracji i skosztowania pysznego piwka, Karczmę Łemkowską, która w całości jest zbudowana ze starych bali z dawnych mieszkalnych domów. Wystrój knajpki jest przepiękny! 

Na zimowisku były oczywiście wspólne zajęcia z gimnastyki, a także tańce na sali! Tym razem hasłem przewodnim tańców przebieranych były lata 20! lata 30! Eleganckie kreacje, pióra i perły dodały naszym uczestnikom szyku. Wszyscy wyglądaliśmy zjawiskowo. Natomiast największą atrakcją tego wyjazdu okazało się ognisko! Było pieczenie kiełbasek, grzane winko i najważniejsze! Kapela góralska, która cudownie przygrywała. Tańcom i swawoli nie było końca!

Dziękuję wszystkim za piękny wspólny wyjazd! Za uśmiech, dobre słowa oraz że jesteście ze mną! To jest dla mnie bardzo ważne! A wszystkich, których nie było serdeczenie zapraszam na seans filmowy i zdjęciowy i oczywiście na kolejny wyjazd! 

Chcecie zobaczyć jak było?

W tym LINKU jest galeria zdjęć! Koniecznie zerknijcie! 

Zapraszam do obejrzenia FILMIKU, który jest poniżej.

Powróćmy raz jeszcze do Krynicy!

Za rok kolejny wyjazd i kolejne atrakcje! A tym czasem już 30 maja wakacje ze Szczeroaktywną w Łebie, na które serdecznie Cię zapraszam już teraz!