Znajdziesz tu specjalnie dla Ciebie przygotowane propozycje ćwiczeń, które możesz wykorzystać w dowolnym miejscu oraz czasie. Ćwiczenia są przeznaczone dla osób 50+, dla osób które mają problemy ze zdrowiem, poruszaniem się oraz dla tych, które nie mogą się zbyt intensywnie gimnastykować.

Poniżej znajdziesz podział ćwiczeń na kategorie:

W każdej z tych kategorii będą różne propozycje gimnastyk, jeśli któraś Cię interesuje, kliknij na nią.

Pod linkiem gimnastyka bez wieku będą przygotowane propozycje gimnastyk. Znajdziesz tu pomysł na rozgrzewkę, rozciąganie, a także na to jak wzmocnić swoje mięśnie i poruszyć całe ciało do pracy!

Pod hasłem ćwicz z głową, kryje się pełny instruktaż z omówieniem i pokazaniem, jak dane ćwiczenie wykonać, aby nie zrobić sobie krzywdy podczas gimnastyki.

W zakładce salsowym krokiem zdradzę Ci, gdzie i jak znaleźć hormony szczęścia tzw. endorfiny, ponieważ nauczę Cię najbardziej pozytywnego, szalonego i goooorącego tańca jakim jest SALSA! 

W kategorii ESPAR 50+” znajdziesz propozycje ćwiczeń w domu #łapiędzień , ze mną oraz z innymi instruktorami, którzy działają z tym Stowarzyszeniem.

Wszystkie nagrane przeze mnie filmiki znajdziesz tutaj, klikając na kategorię, która Cię interesuje oraz na moim kanale YouTube.