Znajdziesz tu specjalnie dla Ciebie przygotowane propozycje ćwiczeń, które możesz wykorzystać w dowolnym miejscu oraz czasie. Ćwiczenia są przeznaczone dla osób 50+, dla osób które mają problemy ze zdrowiem, poruszaniem się oraz dla tych, które nie mogą się zbyt intensywnie gimnastykować.

Poniżej znajdziesz podział ćwiczeń na kategorie. W każdej z nich będą różne propozycje gimnastyk, jeśli któraś Cię interesuje, kliknij na nią.

 • Gimnastyka bez wieku
  Pod linkiem będą przygotowane propozycje gimnastyk. Znajdziesz tu pomysł na rozgrzewkę, rozciąganie, a także na to jak wzmocnić swoje mięśnie i poruszyć całe ciało do pracy!
 • Salsowym krokiem
  W tej zakładce zdradzę Ci, gdzie i jak znaleźć hormony szczęścia tzw. endorfiny, ponieważ nauczę Cię najbardziej pozytywnego, szalonego i goooorącego tańca jakim jest SALSA!
 • ESPAR 50+
  W tej kategorii znajdziesz propozycje ćwiczeń w domu #łapiędzień , ze mną oraz z innymi instruktorami, którzy działają z tym Stowarzyszeniem.
 • Europejski Tydzień Sportu
  Klikając tutaj znajdziesz pełnowartościowe treningi, które nagrałam w ramach współpracy z Ministerstwem Sportu w ramach ogólnoeuropejskiej kampanii realizowanej pod hasłem #BeActive.

 

Wszystkie nagrane przeze mnie filmiki znajdziesz tutaj, klikając na kategorię, która Cię interesuje oraz na moim kanale YouTube.